محصولات آرایشی بهداشتی لابورن

ارسال رایگان سفارش‌های بالای 100 هزار تومان

ضمانت اصالت کالا

02166923599 - 02166908530 (فکس): 02166908804

ارسال رایگان سفارش‌های بالای 100 هزار تومان

خانه / مقالات / بادی اسپلش های لابورن

بادی اسپلش های لابورن

زیبایی و خوشبو بودن برای همه ما دارای اهمیت بسیاری می باشد. استفاده از عطر با رایحه های دلخوش می تواند در روحیه انسان تاثیر به سزایی داشته باشد. بادی اسپلش و یا همان خوشبو کننده بدن از جمله لوازم آرایشی بهداشتی می باشد که به سرعت در میان جامعه رواج پیدا کرده است. استفاده از یک بادی اسپلش با کیفیت بعد از استحمام، قبل از بیرون رفتن و همچنین قبل از ورزش می تواند به خوشبو بودن هرچه بیشتر شما کمک نماید.

بادی اسپلش های لابورن

برند خوشنام لابورن بادی اسپلش هایی با رایحه عطر های معروف دنیا تولید و به بازار عرضه داشته است که به دلیل ماندگاری خوب، عدم استفاده از مواد شیمیایی مضر، داشتن رایحه خوش و همچنین نرم کنندگی بالا مورد استقبال قرار گرفته است. بادی اسپلش های لابورن در 10 مدل زنانه و مردانه می باشد که برای تمامی سلایق و روحیه ها در نظر گرفته شده است. استفاده از یک عطر و یا خوشبو کننده در طول روز می تواند اعتماد به نفس انسان را افزایش دهد.

فواید استفاده مستمر از بادی اسپلش

با استفاده مستمر و منظم از یک بادی اسپلش با کیفیت و متفاوت مانند اسپلش های لابورن را به برنامه روزانه خود بیافزایید تا فوق العاده تر به نظر برسید. استفاده از یک خوشبو کننده بدن در طول روز می تواند تاثیرات مثبت به سزایی را به همراه داشته باشد که در ذیل به تعدادی از آنها اشاره خواهیم.

  • نرم شدن پوست بدن
  • جلوگیری از تعریق بیش از حد بدن
  • داشتن جذابیت بیشتر در ارتباط با افراد
  • آرام شدن سیستم عصبی بدن
  • بالا بردن توانایی ذهن و هوش
  • بالا بردن اعتماد به نفس
  • احساس شادابی و نشاط

بادی اسپلش های لابورن حاوی عطر های معروف دنیا

عدم یکنواختی و توازن بین بوی عطر و بادی اسپلش باعث تخریب رایحه عطر می شود. از این رو برند آرایشی بهداشتی لابورن در خوشبو کننده های بدن خود از رایحه عطر های بسیار معروف و پر طرفدار دنیا استفاده کرده است که می توانید با استفاده همزمان عطر و بادی اسپلش، قدرت پخش عطر خود را افزایش دهید. عطر های معروف 1million، Eclat ،Creed Aventuse،euphoria، Terre Dhermes  و .... از جمله رایحه های بادی اسپلش های لابورن به حساب می آیند.

استفاده از بادی اسپلش بعد از استحمام

بعد از استحمام یکی از کار هایی باعث جذابیت هرچه بیشتر شما می شود، استفاده از خوشبو کننده های بدن است. وقتی هنوز روی پوست بدن رطوبت به کار طور کامل خشک نشده است بهترین زمان استفاده از بادی اسپلش است. با این کار ضمن خوشبو شدن از عرق کردن بیش از حد بدن شما نیز جلوگیری می شود. دلیل این امر را می توان در خاصیت نرم کنندگی آن جستجو کرد. بادی اسپلش های لابورن علاوه بر ایجاد بوی خوش روی بدن، باعث نرم شدن پوست شده که می توان با استفاده مستمر از این بادی اسپلش ها ضمن تعدیل و کنترل عرق کردن از پوستی زیبا بهره مند شد.