محصولات آرایشی بهداشتی لابورن

ارسال رایگان سفارش‌های بالای 100 هزار تومان

ضمانت اصالت کالا

02166923599 - 02166908530 (فکس): 02166908804

ارسال رایگان سفارش‌های بالای 100 هزار تومان

خانه / مقالات / کرم های رنگی حاوی کلاژن

کرم های رنگی حاوی کلاژن

کلاژن چیست؟

کلاژن نوعی پروتئین در بدن می باشد که با شنیدن آن حتما به یاد پوست می افتیم. کلاژن نیز همانند ژلاتین چسبنده می باشد و همانند یک ملات سیمانی نقش استحکام و پایداری را برای پوست ایفا می نماید. طبق تحقیقات صورت گرفته بیش از 30 درصد از بدن انسان را کلاژن تشکیل می دهد. این در حالی است که بیش از 70 درصد از پوست انسان نیز شامل این پروتئین ارزشمند می باشد. با بالا رفتن سن روند ساخت و ساز کلاژن در پوست به کندی صورت می گیرد و نیاز است کلاژن را به صورت آماده به پوست وارد نماییم. برخی محصولات از جمله کرم های مرطوب کننده تحریک کننده کلاژن در پوست می باشند. این در حالی است که محصولات جدید لابورن حاوی کلاژن بوده و به صورت آماده این پروتئین را به پوست اضافه می نمایند.

جایگزین کرم پودر

یکی از ویژگی های منحصر به فرد محصولات جدید لابورن، رنگی بودن آنها می باشد. رنگی بودن این محصولات به نحوی می باشد که می توان آنها را جایگزین کرم پودر های آرایشی کرد. بسیاری از خانم ها امروزه به صورت مرتب از کرم پودر های آرایشی استفاده می نمایند. یکی از دغدغه های خانم ها این است که چه کرم مرطوب کننده ای قبل از کرم پودرشان استفاده کنند و اینکه آیا این دو محصول با هم سازگار می باشند و یا خیر. یکی از ویژگی های مهم این محصول این است که دیگر نیازی به استفاده از دو محصول نیست و تنها با یک محصول می توان هم کرم پودر زد و هم کرم مرطوب کننده!

محصول جدید لابورن حاوی کلاژن

همان طور که پیش از این نیز اشاره شد، کلاژن برای داشتن پوستی شاداب، با لطافت و قوی حیاتی است. در عمل کلاژن باعث می شود که پوست دچار افتادگی نشود و به صورت زیبا و مستحکم باقی بماند. کرم های مرطوب کننده حاوی کلاژن لابورن در 8 نوع مختلف بوده تا همه افراد با انواع پوست ها به راحتی بتوانند از این محصول با کیفیت استفاده نمایند.

محصولات جدید لابورن در سه رنگ بژ، برنز و لایت در دو نوع خشک و چرب

کرم های رنگی لابورن در سه رنگ برنز، بژ و لایت با استفاده از فرمولاسیونی خاص و ویژه طراحی و تولید می شود که برای انواع پوست ها مناسب است. همچنین به منظور بهره گیری هر چه بهتر برای پوست های خشک و چرب محصولاتی جداگانه در نظر گرفته شده است. محصولاتی که بسته بندی آبی رنگ دارند مناسب پوست های خشک و نرمال و محصولاتی که بسته بندی های سبز رنگ دارند مناسب پوست های چرب می باشند.

کرم مرطوب کننده بدون رنگ حاوی کلاژن

برای آن دسته از افرادی که خواستار کرم مرطوب کننده حاوی کلاژن بوده و نمی خواهند که خاصیت رنگی داشته باشد، محصولی جداگانه در نظر گرفته شده است. محصولی جدید در دو نوع مناسب پوست های خشک و چرب برای این دسته از افراد در نظر گرفته شده است. این محصول را می توانید جایگزین کرم مرطوب کننده روزانه خود کنید. محصولی متفاوت و بسیار با کیفیت که مشابه ایرانی نداشته و قابل رقابت با برند های بین المملی می باشد.